Kontakta oss

Kontakta oss

Tack! Vi har tagit emot ditt meddelande.
Oops! Something went wrong while submitting the form.
våra områden
Verksamheten är organiserat i två projekt: Bottenviken och Östersjön.
vårt huvudkontor
Arrendevägen 36
163 44 Spånga
vårt regionkontor
Malmgatan 22
941 31 Piteå
arbetstider
08:00 - 16:00 , Mån till Fre
kontaktperson - Robert
+46 70 653 89 05
Info@som-ab.se
vår organisation

Teamet

Sven Ljung
Styrelseordförande
Sven.ljung@som-ab.se
+46 72 727 00 13
Peter Lindberg
VD och Projektchef Bottenviken
Peter.lindberg@som-ab.se
+46 73 617 95 20
Bengt Simonsson
Projektchef Östersjön
Bengt.simonsson@som-ab.se
+46 70 572 33 00
Robert Venema
Teknik och utveckling
Robert.venema@som-ab.se
+46 70 653 89 05
Carl Ljung
Administration
carl.ljung@som-ab.se
+46 123 45 67 89
Birgitta Birkenfalk
Vice VD och Kommunikation
Birgitta.birkenfalk@som-ab.se
+46 708 12 94 18
Sigge Birkenfalk
Kommunikation Östersjön
sigge@communicans.se
+46 70 841 70 24
Knut Arill Pedersen
Vice Styrelseordförande
knut.arill.pedersen@gmail.com
+46 706 07 79 63
Joakim Künstlicher
Styrelseledamot
joakim@kunstlicher.com
+46 730 39 57 67
Fredrik Eide
Styrelsemedlem
fredrik.eide@gcrieber.com
+46 70 629 51 65
Marcus Holmstrand
Styrelsemedlem
Marcus.kj.holmstrand@gmail.com
+46 70 250 76 26